Rudolf Desenský-protiklady na entou....

 8.července 2006

Jaké informace tedy uškodit mohou a jaké ne?

Má rozepře s panem Desenským začla mimo jiné kvůli tomu, že smazal ze svého diskuzního fóra dle mého neškodnou diskuzi o problémech jedné ženy a jejího psa. Důvodem bylo to, že se v diskuzi diskutovalo o tom, co je to game, což je prý pro laiky nebezpečné.

Kromě toho však vymazal i několik dalších věcí, které mu nebyly zrovna po chuti, například forum, kde se uživatelka Sali snažila vysvětlit lidem nebezpečnost hygienické a epidemiologické situace, která nastane při ustájení psích deprivantů z Krupé. Zde se dá důvodně domnívat, že nakonec došlo k porušení hygienických a epidemiologických nařízení (karanténa apod).

Mimo jiných se to týkalo například kompletního smazání fóra "Nejen pro Artemis", jehož začátek je zde k náhlednutí nebo například tohoto fora, kde vyčítá uživateli Sali, že na forum umistila fotografie z nacviku obran, což může prý být pro lidi opět velmi nebezpečné...ostatně opět můžete posoudit sami na ukázkách z onoho fora: ukázka1 a ukázka2

Pan Desenský se tedy úzkostlivě bojí zveřejňování informací o sportovním výcviku, obranách apod. na svém serveru, neboť by to prý mohlo mít mezi laickou veřejností škodlivé následky.

A jak že se to rozchází se skutečností?

Dle mého názoru JEDNOZNAČNĚ!!!

Pan Desenský dovolí šířít opakovaně prostřednictvím médií a to například i televize informace o tzv. výchovných metodách psů pomocí přirozené komunikace a to tak, že polovičatě a tedy mnohdy jednoznačně škodlivě.
Jeho konstatování, že nemůže za to, jak to TV natočí je dle mého jen výmluvou, neboť se takto nestalo jen jednou, ale několikrát.
Krom toho o tom, jakým dle mého mínění populistickým a reklamním stylem se nechává prezentovat svědčí například i fotografie, kterými jsou ilustrovány články v o něm.

velký šéf

totální šéf

šéf všech psů

Takže jak to vlastně je?
Fotky z obran na diskuzním foru se musí mazat?
Ale fotky a videa v masových médiích dávající neúplný, polovičatý a především zcela nedostatečný návod...tak ty jsou v pořádku?!

Takže co myslíte? NENÍ TOHLE NÁHODOU O DĚLÁNÍ SI REKLAMY na úkor psů??

poznámka k obrázkům:jedná se o snímky vektorizovaných obrázků(kreseb) vytvořených autorem článků, tedy i autorská práva na tyto obrázky patří autorovi článku.

Související články

Pravda o Joshovi očima Mirky Rueda, jeho chovatelky.
Pan Ivo Eichler se představuje.
Ivo Eichler - článek o Rudolfu Desenském (Vyšlo v PPČ 5/2004)
Příběh jednoho pejska z Krupé a ukázka, jak radí psycholog psů.
Rudolf Desenský očima jedné čtenářky.
Rudolf Desenský a zkušenosti naši čtenářky.

Starší články:

Blesk-výhrady k článku o Rudolfu Desenském.
Rudolf Desenský v dopisech našich čtenářů I.
Rudolf Desenský-velké shrnutí 1
Otázky pro pana Desenského
Chcete mít odlišný názor?
Rudolf Desenský-úvod
Postřehy paní Kateřiny 2
Postřehy paní Kateřiny 1
Psycholog psů nebo pohádkář?
R.Desenský umí psům vymazat vzpomínky!
Sprostota přicmrndavačů
Protiklady na entou
Není to příliš?
Lže či nelže?
Lže či nelže-část 2
Zázrak? Šarlatánství?
Zášť místo dialogu
Názory z internetu
Výběr z médií 1
Výběr z médií 2
Brněnská Kociánka
Slušnost ?? :-))