Psychopati v canisterapii ? Kdo je nick Dagmar Fišerová?

 1.ledna 2007

Je vhodné, aby člověk veřejně vyhrožující sebevraždou pracoval s dětmi?

Identita Dagmar Fišerová sama pomlouvá a viní z toho druhé.

Toto je produkt identity (nicku) Dagmar Fišerová na diskuzi na www.cz-pes.cz:
To že jsem někoho zneužila je dost závažná pomluva. Považuji takovéto výmysly Trotelchena za dost závažné a celá věc bude předána policii ČR.
Ano,tak toto je jeden z mnoha projevů identity(nicku) Dagmar Fišerová, kdy bezostyšně lže a pomlouvá sama a svádí to na jiné, nikdy jsem (Na onom serveru používám nick Trotelchen) nevymyslel nic o tom, že dotyčná by měla někoho zneužívat.

Co je však nejhrůznější?

Cituji identitu(nick) Dagmar Fišerová z diskuze na www.cz-pes.cz (píše ostatním diskutujícím)
Přestaňte už propírat moje jméno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikomu jsem nic neudělala!!!!!!!!!!!!!!!
Už mám všeho dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držte huby nebo to udělám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J8 už nemůžu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co jsem z Vás co udělala? Celý život pomáhám lidem a psů za své nikdy na lidech nevydělávám jsem věřící a měla jsem ráda lidi!!!!!!!!!!! Lidé mne zklamali a ublížili a panu I.E. také děkuji, tomu jsem věřila a co on udělal!!!!!!!!!!!!! Je mi ze všeho na zvracení!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Končím se všemi, končím se vším, nikdo mne už nezajímáte a jste mi ukradení. Nenávidím tenhto zkurvený svět.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ti co mě meli rádi už mne nekontaktujte - nejsem!!!!!!!!!!!!!!!! Končím s celou komunikací a s tímto zasraným světem.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co na to řekne vaše svědomí se podívám odjinut!!!!!!Polibte si prdele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nick (identita) Dagmar Fišerová o sobě na jiných fórech tvrdí, že se opravdu jmenuje Dagmar Fišerová, je od českých budějovic, je členem canisterapeutického spolku Cantes a mimo jiné se stará o děti v kynologickém kroužku (vše mám podloženo důkazními materiály).
Zdá se Vám tedy v pořádku, že člověk, který se snaží veřejně vyhrožovat sebevraždou a projevuje se značně neurvale a neslušně, pracuje s dětmi a v canisterapeutickém kroužku?
Bohužel tento její i jiné její příspěvky byly na její údajnou žádost ze serveru www.cz-pes.cz odstraněny, jak bylo sděleno na oné diskuzi jejím administrátorem panem "Víťou".
Identita(nick) Dagmar Fišerová mne již před časem napadla, že mé články jsou pomlouvačné, na mé apelace věcně nereagovala, nikdy tyto své výroky nevysvětlila, ničím nepodepřela a ani se za ně neomluvila, naopak se snaží řešit prostřednictvím policie ČR můj údajný přestupek, kdy jsem ji měl prý snad pomluvit či urazit ...nemohu zatím konkretizovat, policie mne v této věci zatím nekontatktovala.
Pro drobnou ilustraci toho, co se tak asi paní identitě-nicku Dagmar Fišerové odehrává v hlavě, zveřejňuji mail, který mi poslala a který sám považuji za výhružný. Dle mého důležité pasáže jsem si dovolil zvýraznit.
Drahý chvd,

už jsem si zvykla Ti tykat a oslovovat jako muže, tak promiň. Zvyk je železná košile. No Ty to přeci dobře znáš. Tak Tě budu oslovovat jako muže ač k mužům máš hodně daleko.

Je mi opravdu líto, že jsem musela zjistit kdo ve skutečnosti jsi. Když mi všechno došlo a byla jsem obeznámena kamarádem, který se ve vyšetřování PČR angažuje, opravdu mě to rozplakalo. A to teď píšu zcela upřímně. Ty, takový kynolog a na veřejnosti vystupující zcela slušně, příjemného vzhledu a příjemného hlasu a se smyslem pro fair play tohle děláš! Ty víš dobře o čem mluvím. To jak se mne "kdosi" ptal na výstavišti v ČB v neděli, proč moje fena Chiha má náhubek bylo docela trapné. Víš o čem mluvím.
Proč dáš na pomluvy nějaké ženské z Českých Budějovic, která mne nesnáší jen kvůli konkurenčnímu boji? Nehledě na to, že tento konkurenční boj od ní vůbec nechápu. Své kynologické služby dělám zcela bezzištně a s láskou. Mám lidi a vůbec celou přírodu velmi ráda.

Víš, Ty jenom čerpáš z pomluv. Měl by jsi si ale některá fakta na vlastní oči ověřit. Když jsi viděl na výstavě, že moje čubina je skutečně vycvičena a absolutně neagresivní, proč jsi to už nikde neuvedl? Proč se takto chováš?

Teď jak jsem zjistila kdo opravdu jsi, tak přemýšlím jestli nemám stáhnout celou žalobu. Znám Tě úplně jinak. Možná že Tě něco zkazilo na internetu, možná že máš nějaké problémy. To co předvádíš mi k Tobě vůbec nesedí. Vždyť v oboru kynologie se vyznáš, veřejně jí skvěle reprezentuješ. Proč tedy?

Víš čím jsi mne opravdu naštval? Pamatuješ si vůbec proč toto vniklo mezi námi? Vzpomeň si jak jsem na nemoderované fauně radila pod nickem Fišerová Druhá šance a ve svém profilu jsem měla vše o mně? Asi jsi měl pocit, že se zviditelňuji. Ne. To jsi se opravdu spletl. Já jen nechápala, že to takhle někdo může brát. Myslela jsem to upřímně, tak aby kdybych poradila špatně, aby to mohli někde reklamovat. Mně se totiž nelíbí takové ty anonymní rady. Ty jsi pak napsal na nemoderce, že o mně napíšeš nějaký článek jestli se "nevypařím" z fauny a napsal jsi mi tam odkaz na pejskařinu u nás. Já se tam podívala a zhrozila jsem se jak ubližuješ na svých stránkách lidem. Mluvím nejen o Desenském, ale i o Efasu, Netolickém Davidovi, ČMKU a panu Erbákovi. Možná že Tvoje myšlenka byla zpočátku dobrá, ale nějak se Ti to zvrhlo. Začal jsi čerpat z pomluv a nepodložených tvrzení - "co jaká bába povídala". Proč jsi si to napřed všechno neověřil? Nemůžeš jen tak něco napsat a až pak zjišťovat, že jsi se spletl. To se takhle nedělá. Když už jsi se takto sekl, proč to nepřiznáš?

Docela chápu, že máš v některých věcech pochybnosti. No tak se rozjeď za těmi lidmi a ptej se, dívej se a přemýšlej! Víš, tenhle Tvůj přístup mě fakt naštval. Nechtěla jsem, abys v tom nadále pokračoval, proto jsem Ti dala prostor na moderce. Byla jsem naštvaná (a ještě jsem) že jsi psal takové věci na pejskařině o lidech o kterých toho moc nevíš a tak jsem si do Tebe rýpla. A divíš se? No a také víš, že jsem tam dala omylem jiný odkaz - to už jsme si v mailu přeci vysvětlili že? No a o tom jsi se už nikde nezmínil že ne?! No a nepřijde Ti to takhle trochu hloupé? Některé maily, které Tobě nahrávají zveřejníš a ty které by upozornily na to, že není vše tak jak líčíš, ty neuveřejníš.

Docela by mne zajímalo kde jsi slyšel, že moje feny nemám vycvičené, že je neodvolám ani od trusu. Chápu, že zpochybňuješ canisterapeutické zkoušky - opravdu někde neprobíhají ani podle mých představ, ale zpochybňovat služební zkoušky které mají mé feny zapsané v PP - to je fakt síla. Kašli na pomluvy, kašli na to kde co zaslechneš! Víš na tom mém případu jsi mne přesvědčil, že dáš jen na pomluvy - kde jaká bába povídala. Podřezáváš si tak svoji větev.

Stále se ptám "proč?". Vždyť také děláš s dětmi, psy a lidmi. Nemůžeš být tedy tak zlý. To by jsi nemohl dělat kynologii tak, jak jí pod svým pravým jménem děláš.

Víš, celu noc jsem přemýšlela co Tě k takovému chování vede. No, nějak jsem na to nepřišla. Dnes v noci by asi fakt ten Lexaurin "bodl" - no jestli je fakt na nervy. Víš jaká to byla pro mne "darda" když jsem se dozvěděla Tvoji pravou identitu? Telefon jsem měla až ve 23.00 hod když jsem se chystala jít spát. Nn, to byl šok! Fakt jsem celou noc nemohla usnout. Nikdy bych to do Tebe neřekla. Dokonce jsem Tě doporučila pár lidem přímo z Bruntálu. Teď nedávno mi ještě volali jak jsou spokojeni. Kdyby to tak věděli………. .

Víš co je teď nejhorší? Že hodně lidí chce vědět kdo jsi. Volají, mailují, ptají se…. . . A já ji budu muset pořád říkat: nevím, nevím, nevím. Kdybych to kdekoliv řekla, tak ublížím nejen Tobě, ale i Tvé nové rodině. A to nechci!

S tím Lexaurinem to už beru s humorem, doufám, že to také myslíš z legrace. Prosím Tě ale, přestaň otravovat ostatní nicky, že jsem to já. Fakt jsi se seknul. Co Tě vlastně na mně tolik štve?! No máš pravdu, jsem pod nickem Polštářek. A proč?

Myslela jsem, že Tě "prudí" moje pravá identita, že to považuješ za reklamu. A tak jsem si zvolila nicneříkající trapný nick, kde není ani můj telefon ani kdo jsem. Jenom Ty jsi tyto dva nicky spojoval dohromady. Víš že tím mi vlastně sám děláš reklamu? Kdybys fakt řešil nějaký případ týrání zvířat nebo nějakou podobnou kauzu, tak by tvoje počínání mělo úplně opačný efekt. No jen se koukni jak to dopadlo s tím co jsi započal. Rozebereš Desenského - "Hups!" - lidé se začali díky Tobě o něj zajímat a spíše za ním jedou, vzal sis na mušku i pana MUDr. Erbáka - "Hups!" - návštěvnost jeho stránek poskočila o dost výš, Effas - "Hups!" - lidé jim volají, aby jim pomohli se záchranou opuštěných psů (dříve o nich nikdo nevěděl), Netolický David - "Hups!" - hned na jeho webu je několikanásobně větší návštěvnost. Ty jsi prostě kontaproduktivní! Dociluješ úplně něčeho jiného než máš v plánu. Lidé jsou zvědaví. Hodně si ověřují. Proč to taky tak neděláš, a neověříš si napřed fakta?

Víš co? podám Ti jeden záchranný prst: branku tam žádnou nemám - od provozovny vede dolu prašná polní cesta 350m a nahoře také žádná branka - jen zase polní cesta 150m. A plot žádný. Příště alespoň nelži. Jestli chceš v něčem pomáhat, něco řešit, něco změnit tak prosím Tebe, jinak!

Když se Ti něco nelíbí, tak se obrať na policii, městský úřad apod.. Rozepisováním se na internetu nic nevyřešíš! Ano, třeba o té kauze pak něco napiš, ale až budeš mít pravdivé podklady od úřadů. Pak napiš co se děje, jak kauzu policie vyšetřuje, jaký to mělo následky a pozitiva. To bude lidi více zajímat než jen pomluvy při kterých se jen ztrapníš. Teď ten tvůj nick utrpěl hodně velkou ránu. Kdybych byla já na Tvém místě, tak na ten nick chvd zapomenu. Stejně zní jako chudák - je směšný. Zvol nějaký jiný, začni s čistým štítem, dělej to jinak. Vidíš, že se to všechno proti Tobě otočilo.

Koukám že se kolem Tebe pohybují dokonce dvě děti - mladé slečny. Nechci aby tu Tvoji nerozvážnost odnesla Tvoje celá rodina.

Víš, ještě včera jsem chtěla, aby policie dál pátrala po Tvé totožnosti. Zaplať Pánbůh, že mi zavolal známý a řekl mi kdo ve skutečnosti jsi. Tím se toho dost změnilo.
Zítra jdu na policii stáhnout žalobu na Tebe.

Mám pro Tebe návrh: stáhni ty pomluvy o Desenském, ČMKU, Netolickém Davidovi apod.

No, jestli si tam chceš nechat mne tak jo. Mně to nevadí - fakt ne. I když tak neučiníš, tak stejně já tu žalobu zítra stáhnu. Vůbec to není závislé na tom co uděláš.

Teď k těm metodám s kterými nesouhlasíš - těmi mými. Opravdu fungují. Zkus si to někdy. Vždyť v agility se tyto metody také používají. Používáš je i Ty a ani možná o tom nevíš. Celá navigace agiliťáckých psů je vedena právě neverbálně - pohyby těla, rukou …. . To je to co učím lidi. Je to pro psy přirozené, rozumí tomu, rychle se to naučí a je to hlavně nenásilné. A ta chůze u nohy? Fakt to funguje. Tam se jedná hodně o psychiku lidí. Většina lidí totiž všechno předem vzdává. Ten tenký provázek je donutí k nějaké akci, věřit si, že to jde i bez vodítka, bez škubání za obojek, že je to hlavně o pohybu těla, o vzájemné důvěře, spolupráci…… . Zapustíš tam i trochu přirozené komunikace, nějaký ten malý upozorňující štípanec - jako se štípají navzájem psi, hlavně feny to tak dělají. Hodně lidí konečně rozpohybuje ty děsně strnulá těla, začnou být pro psy srozumitelní (pozor srozumitelnost není to samé co čitelnost).

No a jestli si ještě po tomto dopisu myslíš, že bych se Ti měla omluvit, tak fakt už nevím co s Tebou.

Až budeš mít cestu kolem - třeba na závody, tak se stav. Je to kousek od cvičáku, kde se konají závody agility každým rokem.

S pozdravem Dagmar Fišerová - Druhá šance
Dopis je samozřejmě plný smyšlenek, nepravd, lží a nesmyslných konstrukcí ....

Dovoluji se tedy tímto apelovat na členy canisterapeutického spolku Cantes, aby zvážili, jací lidé se mohou a jací nemohou canisterapii věnovat, neboť je nesmírná škoda, pokud kvalitní práci spousty nadšenců i odborníků kazí jeden jedinec u kterého lze pochybovat o úrovni jeho duševního zdraví.

Zároveň si zde dovolím apelovat na administrátora serveru www.cz-pes.cz, Víťu a snažně ho poprosit, aby příště zvážil, zda bude odstraňovat příspěvky a celá témata z diskuzí jen proto, že se to nějaké soukromé osobě nelíbí, přece jen již skoro dvacet let se snažíme budovat demokratický stát, kde by se neměla občanům upírat jejich základní práva. Pevně věřím, že ze strany admina Víti se jednalo prostě o omyl, opak by byl totiž velice smutnou realitou.

Závěrem si dovolím přidat ještě jeden z mnoha mailů od identity Dagmar Fišerová, který, jk si sama píše nepřeje, aby byl zveřejněn. No bodejť by si jej přála zveřejnit, když ukazuje, jak je sama prolhaná.
Nepřeji si aby tento text tohoto e-mailu byl použit na veřejně dostupných místech a kdekoliv na internetu.

Poškodil jste několik slušných lidí bez ověření skutečností a psal jste na stránkách "Pejskařina u nás" o těchto lidech bez toho, aby jste se jich zeptal osobně na jejich vyjádření. To, že jim poskytnete obhajobu jen písemně a to po internetu, není dostačující.

Nehledě na to, že svým přístupem poškozujete už delší dobu kynologii v ČR na nemoderované diskusi i-fauny. Jste dosti hrubý až vulgární. Tyto stránky nemoderované diskuse i-fauny navštěvují převážně mladí lidé, řekla bych i děti a Vy jste jim špatným příkladem.

Je hodně kynologů, kteří ví o některých nesrovnalostech na ČMKU, ale takto veřejně by si netroufli jejich činnost znevážit, tak jak jste to udělal Vy na svých stránkách "Pejskařina u nás". Tímto počínáním jste udělal téměř z celé kynologie v ČR prohnilý obor. To mne nemohlo nechat nečinnou.
Btw nenapsal jsem ani jediný článek o ČMKÚ ... to jen tak "mimochodem" tedy :-).

Nezbývá mi než zkonstatovat, že identita Dagmar Fišerová je jen obyčejná lhářka navíc dle mého dosti psychicky labilní a vulgární.

Na www.ifauna.cz se zřejmě ta samá identita Dagmar Fišerová představila jako:
Moderované diskusní fórum :: Profil

fiserova druha sance (Fišerová Druhá šance)
E-mail: fiserovadruhasance@seznam.cz
Telefon: 723 724 672
Adresa: P. J. Šafaříka 9/919, České Budějovice, Provozovna: Stará Pohůrka 297, 370 06 Srubec u ČB
Jestli je to opravdu ona nebo se této paní jen někdo mstí tím, že se za ni vydává a dělá ji ostudu, nejspíše ukáže čas.