Desenský-léčí rakovinu tachyony? :-)))

 23.října 2006

Aneb jak z neschopnosti udělat vlastní úspěch

Po přečtení "tématu Balú" na psí poradně pana Desenského se nemohu zbavit pocitu, že se tam opět on s kroužkem svých skalních fandů snaží o hromadný podvod a to tak, že záměrným zkreslováním faktů vytváří v nezasvěceném čtenáři potažmo jeho potencionálním sponzoru pocit, že u něj je vše v naprostém pořádku - podívejme se tedy na realitu.

Diskuze na téma Balú byla obnovena na základě mého článku tedy dopisu jedné naši čtenářky.

Podívejme se tedy na několik základních momentů (dle mého sajrajtů), které tam Rudolf Desenský předvádí.

Pomluva

Právě jsem se na pomlouvačném serveru pejskařina u nas dozvěděl, že Balůa nechala Jaroslava Toboříková utratit.

Myslím si, že se jenoznačně jedná o pomluvu našeho webu, zřejmě ne první ani poslední z klávesnice Rudolfa Desenského.

Interpretace patologické sebelítosti.

Nechtěj ani vědět, kolik psů se bez mého vědomí nechává utratit. Zdá se, že už tu nejsem třeba, když je tato cesta řešení pro mnohé vhodnější.

Pokud se něco prezentuje jinak, než si Rudolf Desenský představuje, že by bylo správné, vzniká u něj dle mého chronický projev patologické sebelítosti. V tuto chvíli totiž jeho konstatování vycházelo pouze z toho, že si na našem webu přečetl, že Balú byl utracen ... jiný důvod pro takovéto konstatování dle mého neměl.

Další pomluva

Počkej fórum je dialogový server, tehle je jednostaranně dezimformující a hlavně pomlouvačný...

Rudolf Desenský opět hovoří o našem webu ... asi se už na nic jiného než na pomluvy nezmůže ... pevně věřím, že jeho sponzorů ubude natolik, že bude muset svou dle mého pochybnou pokusnou stanici definitivně uzavřít.

Že by lež?

Rudolf Desenský píše:
Ať je to jak chce, myslím si, že bych měl mít první právo na informaci o tom, co se děje s našimi krupáky, když už jsem je vytáhl z těch "sr..." a když jsme je spolu s vámi naučili žít v tomhle světě.
O tom, jak se o psy staral by snad mohlo svědčit pár´citací ze zmíněného článku, jehož autorkou je paní, která si Balua od Rudolfa Desenského převzala:
Předtím než budu pokračovat bych měla zmínit, že týden před tím jsem volala panu Desenskému, že by jsme tedy o Blacka zájem měli a zda můžeme přijet, odbyl mě větou :" To je na mě dlouhá doba, zavolejte den před tím než přijedete!" a zavěsil
Čekali jsme jednu stavební buňku a oplocený pozemek, podle toho co pan Dsenský píše-nemá peněz nazbyt-, ale ono to bylo jinak vypadalo to tam pomalu jak na nějakém ranči, zaparkovali jsme na parkovišti a báli jsme se, že nám psa ani nedá, protože jsme přijeli s našim dobrým, starým favoritem a vedle nás stálo několik velmi drahých aut.
Slečna došla pro Balůa, ten se strachy pokálel a nedalo se na něho ani sáhnout, ale ona pořád říkala, že je to zlatíčko a potřebuje jen lásku a rozmazlování, i když jsem váhala i tentokrát...
Mezitím přišel pan desenský,. nepozdravil, koukal do země...ruku mi nepodal...
A já?-neumíte si představit, jaké jsem prožila zklamání.Po těch všech přečtených stránkách na jeho webu, kde tvrdí jak Vám se vším poradí a vysvětlí. No, a naknec tohle.

Zřejmě vážná nemoc

Najděte si to tam, nechtějte po mně, abych si špinil poradnu linkem na takovouto špínu. Vždyť se tam píše i o zdejších lidech na poradně.

Rudolf Desenský hovoří o linku na náš článek. Opět dle mého názoru patologický projev sebelítosti, neschopnost uznat, že má někdo jiný názor a viděné věci apod.Do toho pomluva. Skvělé a naše média poskytují tomuto člověku dostatečný prostor na to, aby získal spoustu sponzorů pro tyto své aktivity.

Přijde mi dosti s podivem, že když se panu Desenskému stále takto křivdí a všichni jej údajně očerňují a pomlouvají, nebyl schopen si ještě zřídit pořádek prostřednictvím policie či soudu.

Šarlatánství?

Rudolf Desenský tvrdí na adresu psa, který byl utracen kvůli nádorovému onemocnění, následující:
Kdybych věděl, že má nějaký vážný zdravotní problém, vyřešil bych ho tu stejně jako u jiných psů sám, ale to asi netušíš, že jsem získal diplom UISCA (Kalifornská Universita), který mne k tomu opravňuje. Léčím psy z podobných neduhů už poměrně dlouho.

=1=
UISCA je sice Kalifornská universita, ale asi taková, jako když si založím já nebo Vy kupříkladu "Universitu psího věku", bude to vlastně obdoba například cvičáku a na jejím konci budete dostávat diplom, který Vás bude údajně k něčemu opravňovat. Navíc tato "universita" se pohybuje na hodně tenkém ledě oblasti tachyonů a údajné například léčby pomocí nich, ale o tom v některém z příštích článků. Takže ono osvědčení má dle mého názoru zcela stejnou váhu asi jako toto:

=2=
Celý svět se trápí neschopností účinně léčit všechna nádorová onemocnění a ejhle jeden týpek na Ovčárech to umí běžně...a má na to diplom, no věřili byste? Já tedy ne!

=3=
je velice s podivem, že Rudolf Desenský nádorová onemocnění léčí již poměrně dlouho a přitom na serveru cz-pes.cz se můžeme dočíst, jak uživatelka píše, že Rudolf Desenský neobjevil ....POZOR ANI NEOBJEVIL!!! u jejího psa nádor velikosti tenisového míčku.
Myslím, že se rovněž můžeme divit, že pan Desenský neobdržel za své "zázraky" ještě Nobelovu cenu.

Související články

Desenský Rudolf léčí nádor přes noc?
Desenský - enfant terrible české kynologie.
Pravda o Joshovi očima Mirky Rueda, jeho chovatelky.
Pan Ivo Eichler se představuje.
Ivo Eichler - článek o Rudolfu Desenském (Vyšlo v PPČ 5/2004)
Příběh jednoho pejska z Krupé a ukázka, jak radí psycholog psů.
Rudolf Desenský očima jedné čtenářky.
Rudolf Desenský a zkušenosti naši čtenářky.

Blesk-výhrady k článku o Rudolfu Desenském.
Rudolf Desenský v dopisech našich čtenářů I.
Rudolf Desenský-velké shrnutí 1
Otázky pro pana Desenského
Chcete mít odlišný názor?
Rudolf Desenský-úvod
Postřehy paní Kateřiny 2
Postřehy paní Kateřiny 1
Psycholog psů nebo pohádkář?
R.Desenský umí psům vymazat vzpomínky!
Sprostota přicmrndavačů
Protiklady na entou
Není to příliš?
Lže či nelže?
Lže či nelže-část 2
Zázrak? Šarlatánství?
Zášť místo dialogu
Názory z internetu
Výběr z médií 1
Výběr z médií 2
Brněnská Kociánka
Slušnost ?? :-))

VŠECHNY DALŠÍ ČLÁNKY O RUDOLFU DESENSKÉM