Psí poradna - Rudolf Desenský

 27.října 2006 - AKTUALIZACE

POZOR AKTUALIZACE !!! POZOR AKTUALIZACE !!!

Tento článek má své pokračování - inkriminované forum bylo opět smazáno!!!


 26.října 2006

Aneb jak zlikvidovat nesouhlasný názor.

Jak jsme již psali, situace v tzv. psí polepšovně Rudolfa Desenského je dle našeho názoru tragická.

Jak je tedy možné, že je Rudolf Desenský tak populární?

Snadno, domnívám se, že se jedná totiž opravdu jen o popularitu bulvární, nikoliv o popularitu vybudovanou hmatatelnými kynologickými výsledky.

A jakto, že se to neprovalí?

No protože my Češi jsme zvyklí hrabat na svém písečku a o druhé se nestarat, dobrých výcvikářů pracujících profesionálně je jako šafránu, takže ti v Rudolfu Desenském nespatřují žádnou konkurenci a tedy jej nechávají v klidu vegetovat. I přesto se nám povedlo získat názor jednoho ze špičkových českých kynologů pana Ivo Eichlera.

A jakto, že se to neprovalí n internetu?

Provalí, ale jen mezi znalými lidmi, jinak pan Desenský provozuje tzv psí poradnu na internetu, kde jsou dle mého názoru přípustné pouze příspěvky chvalozpěvné, oslavné a v nejhorším případě tiše souhlasící....máme prokazatelně zdokumentováno několik případů kdy pan Rudolf Desenský dle mého názoru upírá lidem právo na vyjádření vlastního názoru.
Pokud se o to v rámci jeho fora njaký dobrodruh pokusí, jsou jeho příspěvky smazány, popřípadě je mu zablokován přístup na forum-poradnu pana Desenského, následně je houfem uctívaček řádně pomluven a tlupou bezcharakterních kynologie neznalých drbnetek jeho názor schozen a vyzdvižen je ten správný názor největší psího psychologa.

Pokud by toto nestačilo, je na psí poradně pana Rudolfa Desenského k dispozici ještě několik "tajných míst", kde má přístup jen prověřená část návštěvníků jeho poradny ... dle mého míněný jádro sekty. Kvalita těchto for je opravdu ohromující...připravil jsem několik ukázek z diskuze.....přesvědčte se sami.

MELODY:Jani-ariel, všechny tyto články nepochybně působí blbě. To nám ale nedává právo Rudu soudit- je čistě a jenom jeho věc, jaké informace pustí ven a jaké si nechá pro sebe. A je také na něm, aby nesl následky téhož, tak asi tak.
Pan Desenský má strach o únik informací:Jestli se přes vaše slabé heslo dostane sem "za dveře", tuto sekci zruším. Mažte po sobě všechny SZ i z adresářů odeslaných.
Griffin:Jedinou obranou asi bude ty opravdu choulostivé věci a to, co se nechce, aby se dostalo dál, vůbec neřešit na netu, ale třeba přes mobil či v osobním kontaktu....Telepatii ten magor snad ještě neovládá....
.....kde se ten choromyslný vulgární debil usadí a kteří nevědí, že mohou...........
Desenský: Právě proto jsem upravil registrační podmínky tak, aby ještě před vstupem sem bylo každému jasné, že vstupujete na soukromou půdu, kde si můžete dělat jen to, co vám dovolím a hlavně co kdo riskuje, když udělá, co nemá.

Prostě je to forum "elity" Psí polepšovny Rudolfa Desenského, je plné hnusu, nechutností, nenávisti a podněcování nenávisti naprosto stejně jako jeho tvůrci.

Pevně věříme, že Vám toto forum budeme již v nejbližší možné době představit v celé své "kráse" .... zrovna tak i jiná "top secret fora", která soudně uvažujícímu člověku potvrdí nejspíš i naše myšlenky o sektářství, šamanismu apod. Fora máme v plném rozsahu k dispozici, řeší se akorát právní aspekty jejich zveřejnění a forma zveřejnění.

Související články

Jak zlikvidovat nesouhlasný názor.
Owtscharjugend - staronoví ideonauté.
Desenský Rudolf léčí nádor přes noc?
Desenský léčí rakovinu tachyony :-)))
Desenský - enfant terrible české kynologie.
Pravda o Joshovi očima Mirky Rueda, jeho chovatelky.
Pan Ivo Eichler se představuje.
Ivo Eichler - článek o Rudolfu Desenském (Vyšlo v PPČ 5/2004)
Příběh jednoho pejska z Krupé a ukázka, jak radí psycholog psů.
Rudolf Desenský očima jedné čtenářky.
Rudolf Desenský a zkušenosti naši čtenářky.

Blesk-výhrady k článku o Rudolfu Desenském.
Rudolf Desenský v dopisech našich čtenářů I.
Rudolf Desenský-velké shrnutí 1
Otázky pro pana Desenského
Chcete mít odlišný názor?
Rudolf Desenský-úvod
Postřehy paní Kateřiny 2
Postřehy paní Kateřiny 1
Psycholog psů nebo pohádkář?
R.Desenský umí psům vymazat vzpomínky!
Sprostota přicmrndavačů
Protiklady na entou
Není to příliš?
Lže či nelže?
Lže či nelže-část 2
Zázrak? Šarlatánství?
Zášť místo dialogu
Názory z internetu
Výběr z médií 1
Výběr z médií 2
Brněnská Kociánka
Slušnost ?? :-))