Desenský Rudolf - ohlasy na něj na českém internetu - výběr.

 11.července 2006


Před časem jsme uveřejnili několik ohlasů na pana Desenského a naše články o něm. Pro velký zájem našich čtenářů a spoustu příznivých ohlasů nám nezbývá nic jiného, než zveřejnit ohlasy další.

Níže citované názory jsou pouze svobodným vyjádřením postojů anonymních uživatelů internetu k našim článkům a názorům. nejsou tedy vyjádřením postojů či názorů redakce či autora tohoto článku.

....si v žádným případě nemyslím že RD je oběť něčeho jinýho, než svý nezodpovědnosti a vykutálenosti, protože za realnýho vědomí si nabrat aktivit vysoko nad svý možnosti s tím že to nějak dopadne může jen jedinec značně nízkého profilu,když se jedná o živý zvířaTA co nejdou dát do šuplíku a počekat jak přebujelá administrativa nebo zaparkovat do řady před servisem,než na ně dojde pořadí
Kdyby se se mnou někdo bavil tak, jak to popisujou v tom článku z Esquiru, tak mu nejspíš natluču záda.
to co on má, je regulérní farma která musí běžet v reálným čase 365 dní v roce 24 hodin,a to se v jednom člověku a hrsti dobrovolníků dělat nedá.vyčítám mu,že si nenasmlouval žádný pravidelný placený pomocníky ,aby byl pravidelný chod psince zajištěn a neděly se pak chyby z nutnosti chod vůbec udržet,pak se stanovují priority podle možností lidí a ne potřeb zvířat...
Nemohu si pomoc, ale stále mám pocit, že Josh umřel jen kvůli tomu, že pan Desenský má více práce, neý je schopen zvládat. No hlavně, že má popularitu.
A samozřejmě jeho morálně-volní vlastnosti byly,jsou a budou pořád stejný,ale kdyby zůstal u převýchovný kynologie s psincem o 10 kouskách,nebylo by to tak vidět a hlavně by se to tolik neodmaskovalo v tak ošklivých projevech protože by nebyly ty tlaky a ty situace....
Na panu Desenském mě a manžela mrzí především to, že si nabral více povinností, než je schopen zvládat a nyní to tuším začnou odnášet ti psi.
Pan Rudolf Desenský nás velice zklamal svým přístupem k naši dceři, která se domů místo s převychovaným psem vrátila s brekem.
Jeho chování je den ze dne horší. Onehdá aspoň uznal svou chybu, dnes si jiý na to nejspíš ani nepamatuje.
Jezdili jsme tam rádi pomáhat, ale už ne ani omylem!
To co ten člověk provádí v rámci svých poradny, to se už fakt blíží chrámu Jehovistů!!!
Vždy jsem si myslela, že pan Desenský m rád zvířata...nyní si myslím, že je miluje, pardon, že se miluje.
....Na Ovčárech skutečně zhruba pře 2 lety došlo k nechtěnému nakrytí dvou fen z jeho VLASTNÍ smečky (ta se pohybuje volně, psi na převýchovu bývají v kotcích) v době jeho nepřítomnosti (člověk, kterému byla péče o psinec svěřena, je neuhlídal), jedna byla vykastrována (jak bylo ze zdr. důvodů naplánováno již předtím), druhé bylo ponecháno 1 štěně (shodou okolností šlo o čistokrevného psa, takže s hledáním nového majitele nebyl problém). Bohužel muselo být štěně později utraceno kvůli těžké dysplazii. Netvrdím, že nemohlo dojít k dalšímu případu, o němž nevím, ale skutečně si myslím, že jste spíš slyšela jen upravenou verzi této události. Jinak se na Ovčárech narodila například....

Výše citované názory jsou pouze svobodným vyjádřením postojů anonymních uživatelů internetu k našim článkům a názorům. nejsou tedy vyjádřením postojů či názorů redakce či autora tohoto článku.

Související články

Pravda o Joshovi očima Mirky Rueda, jeho chovatelky.
Pan Ivo Eichler se představuje.
Ivo Eichler - článek o Rudolfu Desenském (Vyšlo v PPČ 5/2004)
Příběh jednoho pejska z Krupé a ukázka, jak radí psycholog psů.
Rudolf Desenský očima jedné čtenářky.
Rudolf Desenský a zkušenosti naši čtenářky.

Starší články:

Blesk-výhrady k článku o Rudolfu Desenském.
Rudolf Desenský v dopisech našich čtenářů I.
Rudolf Desenský-velké shrnutí 1
Otázky pro pana Desenského
Chcete mít odlišný názor?
Rudolf Desenský-úvod
Postřehy paní Kateřiny 2
Postřehy paní Kateřiny 1
Psycholog psů nebo pohádkář?
R.Desenský umí psům vymazat vzpomínky!
Sprostota přicmrndavačů
Protiklady na entou
Není to příliš?
Lže či nelže?
Lže či nelže-část 2
Zázrak? Šarlatánství?
Zášť místo dialogu
Názory z internetu
Výběr z médií 1
Výběr z médií 2
Brněnská Kociánka
Slušnost ?? :-))