Rudolf Desenský - otázky pro něj

 16.července 2006


Vzhledem k tomu, že pan Desenský se na diskuzních forech IMO nemá k tomu, aby se vyjádřil k otázkám, které jsou mu kladeny v rámci těchto for, vystavuji tyto otázky zde. Pokud nám pan Desenský posykytne k nim vyjádření, rádi ho zde zveřejníme.

Otázka č.1

Proč jste vymazáním příspěvku Sali ze své diskuze týkajícího se hygienických a epidemiologických opatření při dovezení psů z Krupé zamezil lidem, kteří vám měli pomáhat, znát názor odborníka, tedy, že to z pohledu zdravotního nemusí být bezpečné? Nebo jste ten příspěvek neodstranil či nenechal odstranit?

Otázka č.2

Na svém webu v souvislosti s tachyony uvádíte: ....že se dá naprosto změnit způsob myšlení psů, ale co je úžasné, lze je přizpůsobit téměř ve všem jejich majitelům. lze to tedy chápat tak, že už nebude problém převychovat třeba i pita, aby už nešel do jiných psů?

Otázka č.3

Váš výrok:"Postaráte se snad osobně o ty pity nebo jiné psy, kteří mají moc prima game nebo gameness a proto skončí u mne?"
Můžete prosím vysvětlit, jak se pes kvůli své game dostane k Vám? Není toto trochu populistické konstatování? Není ta věta náhodou jen pózou vůči davu svých fanoušků?

Otázka č.4

Můžete prosím specifikovat svůj vztah s panem Radkem Kryštofem, CHS Genetic a sdělit, kolik pitů jste mu poslal.

Otázka č.5

Proč na svém webu uvádíte zkreslené informace ohledně někteých zvířat (Josh, RTW viz články na tomto webu)?

Otázka č.6

Proč neuznáváte právo jiných na vyjádření názoru? Pokud ho uznáváte, proč odstraňujete ze svých diskuzí nepohodlné názory či celá fóra? Nebo tomu tak není.

Otázka č.7

Proč jste vymazal forum "Nejen pro Artemis"? Co na něm bylo špatného? Snad to, že jste tam vyjádřil minimálně částečný souhlas s názory uživatele, kteréhožto jste poté nekompromisně zabanoval a smnazal činechal smazat spoustu jeho příspěvků? Nebo proto, že se tam hovořilo o Vašem vztahu k panu R.Kryštofovi? Nebo proč

Otázka č.8

Proč aktivně bráníte jiným ve vyjádření jejich postojů v rámci otevřených diskuzních for na Vašem serveru? Nebo to není pravda?

Otázka č.9

Kolik psů se narodilo z nechtěných spojení na Ovčárech a jaký je jejich osud?

Otázka č.10

Kdo je zodpovědný za smrt Joshe?

Otázka č.11

Je pravda, že ve chvíli, kdy Vám volala chovatelka Joshe ***, jste byl značně "společensky unaven" a proto jste nemohl jet pro Joshe a dovést ho nazpět? (***je myšlen telefonát, o kterém jste prve tvrdil, že jste jej moc nevnímal, protože jste natáčel nějaký televizní pořad-od této varianty jste upustil, když chovatelka Joshe zkonstatovala, že to bylo kolem 22hod večer a to se většinou pro TV nenatáčí)

Otázka č.12

Jak byste okomentoval názor, že "v podstatě bylo žádoucí zbavit se nejméně přizpůsobivých a převychovatelných psů z Ovčár hlavně vzhledem k tomu, že jich je tam nyní opravdu více než dost a vzniká z toho jeden problém za druhým"?

Otázka č.13

Pokud tvrdíte, že s pomocí tachyonů a energetických přenosů jste schopen za poměrně krátkou dobu změnit psovi podvědomí, vsugerovat mu řetězec informací, změnit vzpomínky či informace z doby jejich imprintingu, proč tedy nejste za celou tu dobu schopen těmito metodaami zajistit, aby Vaši psi Baddy a Sato spolu byli schopni vyjít či dejme tomu být v jednom výběhu o samotě?

Otázka č.14

Jak okomentujete dále citovaný příspěvek?

Na foru Artemis, téma Josh, byla uvedena pravda - tam ano. Ale toto téma je z valné většiny smazané. Proč?
Končí tímto příspěvkem:
"Budu ti co si Josha zobrali aspon informovat ako sa ma?"
(mám pocit,že i tento příspěvek je již z doby,kdy Josh nežil)
Pokud se tedy má veřejnost dočíst pravdu, bylo by vhodné toto téma obnovit a to v původním rozsahu. Zveřejnit i obsah privátní sekce, kam byly "citlivé" informace přesunuty a kde Ruda veřejně, poprvé v životě a zřejmě i naposled uznává podíl své vlastní viny na Joshově konci. K tomuto kroku však chybí odvaha!!!!!

Máte zajímavou, otázku, na kterou by měl podle Vás pan Rudolf Desenský veřejně odpovědět?
Napište nám ji, pokud se i nám bude líbit, rádi ji zde přidáme.

Související články

Pravda o Joshovi očima Mirky Rueda, jeho chovatelky.
Pan Ivo Eichler se představuje.
Ivo Eichler - článek o Rudolfu Desenském (Vyšlo v PPČ 5/2004)
Příběh jednoho pejska z Krupé a ukázka, jak radí psycholog psů.
Rudolf Desenský očima jedné čtenářky.
Rudolf Desenský a zkušenosti naši čtenářky.

Starší články:

Blesk-výhrady k článku o Rudolfu Desenském.
Rudolf Desenský v dopisech našich čtenářů I.
Rudolf Desenský-velké shrnutí 1
Otázky pro pana Desenského
Chcete mít odlišný názor?
Rudolf Desenský-úvod
Postřehy paní Kateřiny 2
Postřehy paní Kateřiny 1
Psycholog psů nebo pohádkář?
R.Desenský umí psům vymazat vzpomínky!
Sprostota přicmrndavačů
Protiklady na entou
Není to příliš?
Lže či nelže?
Lže či nelže-část 2
Zázrak? Šarlatánství?
Zášť místo dialogu
Názory z internetu
Výběr z médií 1
Výběr z médií 2
Brněnská Kociánka
Slušnost ?? :-))