Efas, pí Šiblová, pí Seryová, Aren

 22.července 2006

Potřebujete vydělat? Vydělejte na trpících psech!

Při procházení diskuze http://dogs.erbak.com/index.php/topic,16.0.html jsem narazil na to, jak se IMHO tato paní snaží opět jako vždy ospravedlnit jednání paní Šíblové a hnutí EFAS.

O co v té diskuzi jde?

Jeví se mi to takto:

01.Uživatelka Ronča zakládá diskuzi s tím, že informuje o dvou fenkách skorochoďáka, které by měly být ve Vrbátkách tedy v kompetenci paní Šíblové a hnutí EFAS.
02.Reaguje uživatel Mukee, která upozorňuje na to, že ví o tom, že u paní Šíblové a hnutí EFAS byly nějaké problémy a ptá se, jestli jsou již vyřešené.
03.Uživatelka Ronča odpovídá, že o tom ona nic neví.
04.Zde do diskuze vstupuje AREN neboli paní Anna Seryová a konstatuje následující:

Ty fenečky, co sem dala Ronča, našly nový domov hned po pár dnech. Jinak já lidi z Efas osobně znám, a co vím, jejich problémy pořád trvají, spíš se stále horší, též díky aktivitám našeho známého škodiče chvd. Před pár dny jsem mluvila s paní Šiblovou po telefonu, už jí docházejí síly a bude muset pravděpodobně svou činnost ukončit. Psů teď u sebe naštěstí nemá mnoho, celkem se dařilo je umisťovat.
05.Uživatel Ronča se znovu ptá, jsou-li fenky opravdu umístěné.
06.Uživatelka AREN reaguje takto:
Jo, právě ty dvě fenečky jsou umístěné. Byla jsem ve Vrbátkách asi před dvěma týdny a paní Šiblová mi říkala, že se je podařilo umístit velmi rychle, a prý i dobře, snad dva dny poté, co přišly do nabídky. Podrobnosti Ti ona řekne líp.

A proč o tom zde píši? Co se mi na tom nelíbí? Několik věcí!

Reaguji na příspěvky uživatelky AREN

01.
Není to zdaleka poprvé, kdy byl vznešen požadavek na nějaká zvířata, která by měla být k dispozici u paní Šiblové z Hnutí EFAS a bylo sděleno, že zrovna tato zvířata již k dispozici nejsou. Potvrzení mého tvrzení by mělo být několikanásobně zdokumentováno v diskuzích serveru www.cz-pes.cz

02.
Paní Anna Seryová tvrdí, že situace hnutí EFAS se spíše zhoršuje mimo jiné i proto, že "též díky aktivitám našeho známého škodiče chvd"...jinými slovy díky jednomu nelichotivému článku a pár příspěvkům na internetu. Argument, že je hnutí EFAS a paní Šiblové ze všech stran ubližováno je používán velice často při zřejmé snaze o zakrytí jádra věci. paní Šiblová a Seryová se dokonce mnohdy nestydí vymlouvat a pomlouvat lidi, kteří se snažili hnutí EFAS pomoci.
03.
Paní Seryová konstatuje, že díky informacím z bodu 02. bude muset paní Šiblová svou aktivitu ukončit. IMHO Nikoliv, to je nejspíš sprostá lež. Paní Šiblová má, jak se zdá, velkou spoustu problému s různými orgány, na nařízená řizení se dle našich ionformací opakovaně nedostavuje a to ani v náhradním termínu apod.
04.
Nyní k druhému příspěvku uživatele AREN. Opět stejně jako vždy, začne-li být řeč o nějakých konkrétních zvířatech, která by měla být v držení hnutí EFAS, uživatelka AREN si většinou velmi ryche vzpomene na to, že zrovinka o těchto zvířatech s paní Šiblovou onehdá mluvila a že buď již nejsou k dispozici nebo ještě nejsou k dispozici...stále stejná ohraná písnička....myslím si, že to svědčí o tom, jak to opravdu s hnutím EFAS a pí Šíblovou a Seryovou je.

V rámci zachování objektivity uvádíme všechny nám známe zdroje informací okolo tohoto sdružení.

http://efas.zachrana.sweb.cz/index.htm-Oficiální stránky hnutí EFAS
Náš článek o hnutí EFAS
Článek o tom, jak si hnutí EFAS a paní Šiblová umí vážit nezjištné pomoci
Série článku o hnutí EFAS a paní Šiblové
Jedna z diskuzí o hnutí EFAS a paní Šiblové
(v tuto chvíli posledně jmenovaná diskuze obsahuje 28 příspěvků-je velice pravděpodobné, že po zveřejnění tohoto článku začne přibývat reakcí neznámých osob v rámci této diskuze, které se budou snažit chválit hnutí EFAS a paní Šiblovou :-))- názor si již udělejte sami.)