Postřehy paní Kateřiny - 2.díl

 12.července 2006


Toto je další článek naši milé dopisovatelky , které touto cestou velice děkujeme za přízeň, kterou nás obdařila a za její sílu a chuť do práce, kterou nám předává.
Nutno podotknouti, že bez posunu myšlenek v časové ose a bez tachyonů!!

Co nového nám sdělila paní Kateřina?

Ještě jsem zapomněla okomentovat ten popis bonitace Baddyho a Fredyho od Artemise. Myslím tenhle:
Chovní nebudeme, protože ani Baddy ani Fredy neprošli povahovými testy, přesto je to pro nás v rámci převýchovy velké vítězství. Povahový test vypadal asi tak, že pes byl uvázán u kolíku, figurant prošel kolem nás, potom udělal přímý útok s obuškem a nakonec to celé znovu se schovaným psovodem a to už Baddy neustál. Měl tam vyletět po figurantovi, ale to je právě to, co je tu odnaučuji, tak udělal to co jsem ho učil - vybodnout se na to a jít od toho. Nezdrhnul, ale zdekoval se, což je daleko lepší pro jeho další budoucnost než po každém bez váhání vyletět.

Nezbývá mi, než zkonstatovat, že tento popis ideální reakce psa na útok figuranta je do značné míry zkreslený. Účelem protiútoku na psa není vyvolat ve psu za každou cenu obranou reakci! Pokud pes reaguje pasivně, tzn.stojí, neprchá, neprojevuje strach, ale ani se aktivně nebrání, je jeho povaha hodnocena také kladně.
Nežádoucím projevem je strach (například útěk) nebo naopak přílíšná agrese. Vše mezi je povoleno. Jednou ze součástí hodnocení povahy je také reakce na střelbu. Baddy měl bohužel strachovou reakci na střelbu, což je velmi zarážející vzhledem k tomu, jak se dá dle Artemise toto odnaučit pomocí tachyonů, sugesce a mazání podvědomí!


Před pár lety jsem potřebovala pomoci s fobií u vlastního psa, tak jsem se rozhodla zajet na Ovčáry, na řešení našeho problému, ale bohužel nezbyl čas, tak jsem byla nucena vyřešit si jej sama.
A zvládli jsme to i bez Vortex Pendantu, školení UNIVERSITY OF INTEGRATED SCIENCE of CALIFORNIA a Advanced Tachyon Technologies International v oblasti Vertikální reality, rovněž jsme to zvládli bez létajícího koberce a kříšťálové koule. Zázrak!


Zdá se mi totiž, že:

Artemis (pan Rudolf Desenský) dovede machrovat, povětšinou jen před začátečníky a před lidmi bez zkušeností :-))....