Ifauna.cz-to je panečku úroveň.

 27.července 2006

I-fauna.cz

Jak jsem psal v minulém článku, úroveň diskuze na tomto serveru je dle mého názoru více než bídna a vřele nedoporučuji komukoliv shánět na tamnějších diskuzích jakoukoliv radu či pomoc.

Takzvaná NEMODEROVANÁ DISKUZE je plná nudících se adolescentů majících o kynologii přehled připomínající úroveń diplomové práce zajíce na téma "Jak ulovit vlka rychle a snadno". Jsou vesměs vulgární, nezdravě prosazující své názory, které však bohužel z většiny nemají žádný reálný podklad.

je velice smutné, že vedení serveru je to nejspíš jedno, protože s touto neutěšenou situací již dost dlouho nic nedělá.

Diskuzní server Ifauna provozuje společnost Formsoft, konkrétně pak pan Formánek se stará o realizaci projektu.

Nejspíše právě zmíněný pan Formánek svěřil funkci správců (moderátorů) osobám dle mého názoru značně mdlého rozumu, jejichž správcovství vypadá tak, že blokují uživatele, kteří jsou jim nepohodlní svými názory a naopak těm, s kterými "kamarádí", nechávají takříkajíc ruce volné.

Na což si poslední dobou stěžuje stále více diskutujících.


Nyní na několika ukázkách budu ilustrovat, jakým skvělým způsobem je diskuze na serveru ifauna.cz moderována.

V této ukázce se můžete dočíst o análním sexu...aprávcům to však evidentně nevadí a téma funguje vesele dál.

zde ukázka

Na tomto místě se zase můžete podívat, jak je správcem uplatňován dvojí metr....hned nad odmazanými příspěvky jsou zřejmě na ifaunu hodici se texty o tom, jak nick CHVD měl či něměl "babu"

zde ukázka

Jedna pohodová diskuze na téma psích zápasů..

Dovolim si znovu upozornit na tuto diskuzi umístěnou dokonce na moderované psí diskuzi serveru ifauna.cz, to už je opravdový vrchol. Pokud by již link byl nefunkční, v redakci máme zálohu celé této diskuze nazvané přímo "psí zápasy".


DOVOLTE TEDY, ABYCH VÁS DLE SVÉHO NEJLEPŠÍHO SVĚDOMÍ DŮRAZNĚ VAROVAL PŘED NÁVŠTĚVOU TOHOTO SERVERU A HLAVNĚ PŘED MYŠLENKOU, ŽE BYSTE TAM MOHLI ZÍSKAT NĚJAKOU SMYSLUPLNOU RADU. IFAUNA SE STALA INTERNETOVÝM HŘIŠTĚM PRO ODROSTLÉ DĚTI POVAŽUJÍCÍ SE ZA CHOVATELE HRAJÍCÍ SI NA OPRAVDOVÉ CHOVATELE A NEMAJÍCÍ POVĚTŠINOU SEBEMENŠÍ POVĚDOMÍ O TOM, CO TO CHOV ZNAMENÁ


Autoři článku vyjadřují pouze svůj pohled na skutečnosti v článku popsané, nikomu své dedukce nenutí jako nutnou a jedinou pravdu.....naopak vytvoření vlastního pohledu na věc necháváme zcela na čtenáři.