Chow chow, klub chovatelů chow chow, poskvrna klubu.

 25.října 2006

Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz] - Erin

O této paní či spíše "identitě" jsem již psal.

Avšak vzhledem ke skutečnosti, že dle mého mínění nejen, že nepřestala být vlezlá, nepříjemná, neslušná a pomlouvačná, ale navíc do "oblasti své působnosti" přibrala další osoby, na kterých mi záleží a kterých si vážím, píši znova.

Dále jsou uvedeny ukázky toho, co Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz] tvoří. Je to proto, abyste mohli sami posoudit oprávněnost mého tvrzení, že Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz] je poskvrnou Klubu chovatelů irských vlkodavů.

Citace uživatele Erin z diskuzních for teoreticky nemusí patřit identitě Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz], s největší pravděpodobností vašak jejím dílem jsou!

Proč si myslím, že paní Zdeňka Střeštíková kazí pověst všech slušných chovatelů?

Domnívám se, že celé dny prosedí u počítače a kydá své nenávistné myšlenky mezi lidi. Vzhledem k tomu, že má několik psů a koček, domnívám se, že tato zvířata zanedbává, což dobrý chovatel nedělá. Dále kazí pověst všech chovatelů tím, že je vulgární, pomlouvačná a intrikoidní.

A proč toto paní Zdeňka Střeštílková dělá? Proč se chová jako ******?

Odpověď je na snadě. Lidé, kteří jsou obětí její nenávisti, tedy já, Sali-R.Bennett, primářka pat. rakovnické nemocnice a Libuška Kotková z Agility alfa Bruntál) nesouhlasíme s některými věcmi ohledně údajného psychologa psů Rudolfa Desenského a vzhledem k tomu, že ona patří dle mého do společenstva jeho "uctívaček" a bohužel toto společenstvo již delší dobu nemá relevantní argumenty pro obhajobu jeho práce, schyluje se k takovýmto nechutným metodám.

Erin (xxxx.broadband6.iol.cz) odpovědět 20. 10. 06, 22:01:40 Biluško,pokud deklarujete,že ráda nosíte růžovou noční košilku s podkolenkami,tak ji noste.Dnešní modní trendy dbají na osobní pocity daného klienta.Díky za kontakt na dealera, chvd alias karel Bergur dnešní dávku sobecky ztopil a dokonce se podělil s jakousi ohledavačkou mrtvol,tak snad příště.Přeji pěkný víkend

Více informací o identitě Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz] - Erin:

Maily z adresy: Zdeňka střeštíková [bigdagda@seznam.cz]
Irský vlkodav, klub chovatelů WDK, poskvrna klubu.
Chow chow, klub chovatelů chow chow, poskvrna klubu.