Netolický David - kdo to je? 2.díl

 14.července 2006

Netolický David - kde je pravda?

Pan David Netolický vydal na nejspíš svém webu nové prohlášení: http://www.nemeckyovcak.cz/vyjadreni.php

Má reakce:
V žádném případě nejsem autorem většiny z těch vulgárních příspěvků !!!

Ostaně jako vždy-posuďte sami!

Pane Netolický, víte, kdo je parchant?

Pan David Netolický uvádí:

První vulgární příspěvek
Příspěvek z data: 9.7.2006 9:34
Uživatel: CHVD (IP ADRESA: 85.207.45.118)
Melody a kdy nám představíš svýho parchanta?

Co na to já?

Pokusil jsem se najít slovo parchant ve slovníku. Nikde jsem se však nedočetl, že by mělo jít o vulgární výraz.

Úroveň právního vědomí některých spoluobčanů se mi jeví značně zarážející.

Pan David Netolický uvádí:

Vyjádření k obviněním uživatele CHVD z diskuze na Nemeckyovcak.cz uveřejněných na stránkách www.pejskarina.unas.cz

Co na to já?

nejsem si vědom, že bych kdekoliv či kdykoliv člověka jménem David Netolický z čehokoliv obviňoval, natož pak na těchto mých stránkách. Pouze vyjadřuji své domněnky a názory. Domnívám se tedy, že jako křivé nařčení by se dalo ohodnit spíše výše citované konstatování pana Netolického.

Kde se v některých lidech bere ta sebejistota?

Pan David Netolický dále uvádí:

Uživatel CHVD má totiž velmi dobře vypracovaný zvyk. V diskuzi většinou vystupuje velmi kvalifikovaně a seriózně. Ovšem pouze do doby, kdy začne někdo prezentovat opačný názor. V ten okamžik začne jednat jako hulvát a zaplňuje fórum vulgárními příspěvky.

Co na to já?

Musím si stále dokola pokládat otázku, jak pan David Netolický může vědět, jak většinou vystupuji na diskuzích, když o mně donedávna nic nevěděl? Že by nějaký "šestý smysl" nebo křišťálová koule?? To samozřejmě nelze tvrdit, pouze se domnívat :-).
Myslím, že další jeho věta je opět nepravdivá! (Ovšem pouze do doby, kdy začne někdo prezentovat opačný názor. V ten okamžik začne jednat jako hulvát a zaplňuje fórum vulgárními příspěvky.). Omyl, vulgární začínám být ve chvíli, kdy si to dle mého názoru protistrana zaslouží. Neboť bohužel mnohdy jde o lidi s takovou povahou a "úrovní", že na ně nic jiného neplatí, za to vulgarita výborně, je to totiž jedno z mála, co je jim vlastní přičemž si nalhávají, že nikoliv.

Překrucuji, překrucuje, překrucujeme :-)

Pan David Netolický uvádí:

Na svých stránkách pak prezentuje, jaký je chudák, že do něj ve fóru všichni ryjí a osočují ho.

Co na to já?

Zde pan David Netolický dle mého názoru jednoznačně předvádí svůj "smysl pro neobjektivitu". Nikde na svých stránkách nepíši o tom, že bych měl být chudák či dokonce, že mi všichni ubližují.
Přijde mi děsivé, když lidé schopni takovéhoto zkreslování faktu nabízejí jiným lidem své služby v oblasti např. tvorby internetových prezentací.

Další věštec na obzoru?

Pan David Netolický uvádí:

V tento okamžik uživatel vstupuje do diskuze jako další uživatel „TICHONDRIUS“, který se registroval 9.7. 10:59

Co na to já?

Možná by bylo na místě, aby pan David Netolický sdělil, jak k takovému poznatku přišel či jak to vlastně myslí. A zcela nesporně by bylo vhodné aby používal přesné formulace, které nemohou vyznít dvojsmyslně.

Že by lež?

Pan David Netolický uvádí:

Jak je u uživatele CHVD zavedenou praxí z jiných fór, využívá k přístupu různé anonymizéry a přihlašuje se pod jinými uživatelskými jméno, jako např. teď pod jménem „TICHONDRIUS“.

Co na to já?

Odkud pan David Netolický ví, jak se uživatel CHVD přihlašuje na jiných forech? Kde bere pan David Netolický pro takové konstatování argumenty? Nikde, prostě nejspíš střílí od pasu. Dle mého názoru v podstatě píše některá konstatování, jako třeba toto rozebírané, pro která nemá žádný důkaz či relevantní argument.
To považuje nejspíš za správné?? No nejdůležitější ale je, že není vulgární.:-))

Že by lež?

Pan David Netolický uvádí:

Uživatel CHVD si pak chvíli začne hrát na slušňáka, ale příspěvky uživatele TICHONDRIUS (uživatel, který přistupuje přes anonymizer) se stupňují:

Co na to já?

Opět bych si snad i dovolil tvrdit, že dle mého skromného názoru pan David Netolický opět zkresluje. Co zkresluje? Tvrdí, že příspěvky uživatele Tichondria se nyní stupňují. Což snad lze pochopit jedině tak, že po prvním příspěvku uživatele Tichondria se jeho další nyní stupňují. To znamená, že by měli existovat nejméně tři příspěvky uživatele Tichondria, já našel však jen dva.

Asi pokus o žert......

Pan David Netolický uvádí:

Pokud má tento uživatel pocit, že mu z naší strany bylo ukřivděno, může se obrátit na soud, kde jsme ochotni všechny jeho příspěvky doložit z pravidelně ukládaných logových souborů, kde jsou zaznamenány veškeré příspěvky a jejich opravy.

Co na to já?

Že se můžeme v naši svobodné zemi opbracet n soudy, nejspíš každý ví, dost nechápu, proč to pan Netolický píše.
Že by to pro něj snad bylo nějaké nově nabyté poznání? Ne, tomu odmítám věřit. Určitě to tak není.
Na druhé straně však nechápu, jak si pan David Netolický představuje, že by měl probíhat soud s "uživatelem internetové diskuze" tedy v podstatě lépe řečeno s "uživatelským účtem" diskuzního fora...myslím totiž, že ten není pro naše soudnictví přijatelným účastníkem řízení neboť nemá žádnou právní subjektivitu.
Přijde mi velice smutné, že člověk, který se asi považuje za profesionála v oboru ve svých úvahách a konstatováních pomíjí například to, že uživatelský účet na diskuzním foru neznamená nutně příspěvky jediné osoby, to samé lze říci i o IP adrese.
Domnívám se tedy, že výše zmíněná konstatování pana Davida Netolického jsou přinejmenším zkreslená a neobjektivní.